// ÇÖZÜM ORTAĞINIZ

Aracı Kurum Çalışmalarınıza
Neden FT Teknoloji
ile Başlamalısınız?

Eksiksiz Çözümler: Neden Bugün Başlamayasınız?

Ortalama bir FT Teknoloji Beyaz Etiket çözümünün tamamlanması anlaşmaların imzalanması ve gerekli transfer belgelerinin hazırlanmasının ardından yaklaşık 2 iş günü sürmektedir. Siz de Beyaz Etiket çözümü aynı gün içerisinde tamamlanan müşterilerimizin sevincine ortak olun.

* Ortalama 2 iş günü FT Teknoloji'in verdiği tahmini süredir. Metaquotes veya Currenex gibi firmaların ürünlerinin Beyaz Etiketlenmesi daha uzun sürebilmektedir.

Maliyet: Aracı Kurum Destekli Paketleri Sorun

Diğer çözümlerin aksine FT Teknoloji bizimle çalıştığınız ilk günden son güne kadar yanınızdadır. İşiniz için gerekli olan sunucuları bünyemizde barındırmaktayız. Ayrıca arka ofis çözümleri hazırlamakta ve bunları müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Yine arzu ettiğiniz ürünleri beyaz etiketle size sunmaktayız. FX, CFD, Opsiyon, NDF ürünlerine yönelik veri besleme hizmeti vermekteyiz. Bununla beraber haber akışı ve gerektiğinde sizin için STP aracı kurum bulma hizmetini de ücretsiz olarak sunmaktayız.

Bazı çözüm sağlayıcılardan satın alacağınız doğrudan bir ürünün yalnızca lisans masrafları bile 100 bin doları bulabilir. Başlangıç maliyetlerinin ne demek olduğunu iyi biliriz. Bu yüzden size sektördeki en makul fiyatları sunmaktayız.

FT Teknoloji farklı ürün çözümleri sunan bir şirket olmasına rağmen bunun yanı sıra bazı aracı kurumlar müşterilerimize STP (kesintisiz işlem) hizmetleri  verebilmek amacıyla, finanse edilmiş paketler de sunmaktadır. Bu sayede yeni başlayan aracı kurumlar aylık bakım masrafları üzerinden yüzde 90'a varan indirim oranlarında yüksek kalitede hizmet alabilmektedir. Müşterilerinize hizmeti siz sunarsınız faturalarınızı onlar öder!

Farklı Olun: Daha Fazlasını Sunun!

Üç büyük şirkete Beyaz Etiket çözümleri sunmaktayız. Ayrıca Meta 4, Prodigy, CFD ve Vadeli İşlemler platformları ihtiyaçlarınıza göre düzenlenmektedir. Diğer yandan 70'den fazla parite çifti, 4 NDF kontratı ve 40'dan fazla CFD kontratı ve Spot Külçe kontratlarıyla hizmet vermekteyiz.

Danışmanlık ve Kişisel Destek

İlk olarak aşağıdaki sorulara yanıt vermekle başlayın:

Aracı kurumunuz ECN (Elektronik Haberleşme Şebekesi) olarak mı faaliyet gösteriyor?
Kesintisiz işlem olanağı sunuyor musunuz?
Uzman danışman kullanabiliyor muyuz?
Mobil işlem imkânı var mı? Ne şekilde?
API hizmeti sunuyor musunuz?

Bizim desteğimizle yukarıdaki tüm sorulara cevabınız 'Evet' olabilir. Aşina olmadığınız bu terminoloji karşısında bizim sayemizde başarıya ulaşabilirsiniz.

// TECRÜBE, KALİTE, MÜKEMMELLİK

Size Ne Sunuyoruz?

Yazılım Geliştirme Hizmetleri

Özel yazılım geliştirme, ürün tasarımı, kalite güvence ve danışmanlık hizmetleriyle işletmelerin değerlerini yükseltmelerine yardımcı oluyoruz.

// NEDEN BİZ?

Teknolojiyi Şimdi
Firmanıza Taşıyın!

FT Teknoloji, geliştirdiği IT çözümleri sayesinde, finansal kurumlara faaliyette bulundukları alanda etkinlik ve verimlilik kazandırılması anlamında olanak sağlayacak yeni imkanlar yaratmayı kendisine hedef edinmiştir. 

Tecrübe

2001 tarihinde kurulan FT Teknoloji, Türkiye'de Finansal Teknoloj alanında öncü şirketlerdendir.

Anında Destek

Eksiksiz çözüm, ek maliyetlerden kurtulun, farklı olun ve size özel danışmanlıkla tanışın.

// İLETİŞİM

Bize Ulaşın

Tüm sorularınızı iş günlerinde 24 saat içinde yanıtlamaya çalışıyoruz. Sorularınıza cevap vermekten mutluluk duyarız.

Adres:

Harman Sokak Harmancı Giz Plaza No.5, Levent / İstanbul

E-Posta:

info@ftteknoloji.com.tr

Telefon:

+90 (212) 324 99 74