// TEKNOLOJİ ADINA NE VARSA

MetaTrader 4 terminali FX, Külçe ve CFD (Fark sözleşmeleri) işlemleri sunan, yatırımcıların buluşma noktasıdır. MetaTrader 4 finansal enstrümanların fiyat dinamiklerini analiz etmek için gerekli olan araç ve kaynakları sağlarken aynı zamanda işlemlerin gerçekleştirilmesi ve otomatik işlem programlarının (Uzman Danışman) yaratılması ve kullanılmasına da sağlamaktadır.

// SİZİN AVANTAJINIZ

MetaTrader4

Bireysel kullanıcılar arasında oldukça yaygın olarak kullanılan MT4 platformunun en önemli rekabet üstünlüğü bireysel müşterileri Uzman Danışman kullanma imkânı sağlayan, otomatik işlem yapma olanağı sunan tek bir platformda bir araya getirmesidir. FT Teknoloji size Meta 4 için oldukça düşük maliyetli hazır çözümler sunmakta ve işlemlerinizi meta teknolojisinin uzmanlığıyla desteklemektedir.
Vaktinizi ve paranızı teknolojik sorunlar ve handikaplara kafa yorarak harcamayın. FT Teknoloji’in danışmanlık hizmetlerinden yararlanın ve uzmanlarımızısizin yerinize bütün teknik işlemleri halletsin.

Platform yerleşik 50’den fazla göstergeyle ve her kontrat ve döviz çifti için 9 farklı zaman aralığıyla gelişmiş grafik özelliği sunmaktadır.

Emir ekranının kullanımı kolaydır ve tek bir tıklamayla emir atabilmenizi sağlamaktadır. Piyasa emirleri, bekleyen emirler, stop emirleri ve takip eden zarar durdur emirlerini kullanabilirsiniz.

Meta 4 terminalinde emirlerinizi göndermenin birden fazla yolu bulunmaktadır. Örneğin doğrudan grafik üzerinden emir atabilirsiniz. Bütünleşik tik grafiği piyasaya giriş ve çıkış noktalarını doğru zamanda belirlemenizi sağlayan oldukça kullanışlı bir ara yüz sunmaktadır.

// TECRÜBE, KALİTE, MÜKEMMELLİK

Size Ne Sunuyoruz?

Yazılım Geliştirme Hizmetleri

Özel yazılım geliştirme, ürün tasarımı, kalite güvence ve danışmanlık hizmetleriyle işletmelerin değerlerini yükseltmelerine yardımcı oluyoruz.

Çoklu Platform Desteği

MT4 Bridge /MT5 Gateway
FIX Api desteği
Ölçeklenebilir zengin mimari
24/5 Destek

Etkili İşlem Stratejileri

Çok düşük gecikme ile eşleştirme
Akıllı talep yönlendirme
Avantajlı a/b book işlemleri
Gelişmiş Raporlama

FT HUB
Özel Fiyatlandırma

Öncelikli fiyat kaynağı seçimi
Zaman aralığı bazlı fiyat verebilme
Gelişmiş spread düzenleme
Profil düzenleme

// Broker Çözümleri

Desteğe mi ihtiyacınız var?

// İLETİŞİM

Bize Ulaşın

Tüm sorularınızı iş günlerinde 24 saat içinde yanıtlamaya çalışıyoruz. Sorularınıza cevap vermekten mutluluk duyarız.

Adres:

Harman Sokak Harmancı Giz Plaza No.5, Levent / İstanbul

E-Posta:

info@ftteknoloji.com.tr

Telefon:

+90 (212) 324 99 74