// TEKNOLOJİ ADINA NE VARSA

Son teknoloji döviz ve spot metal platformu geliştiren FT Teknoloji, online FX Opsiyon & Külçe Opsiyon işlemlerini foreks piyasalarına taşıyan ilk firma olma özelliğine sahiptir. FT Teknoloji, geliştirdiği sistemi bir adım daha ileriye taşıdı ve FX/Külçe Spot işlemlerini tek bir yatırım sisteminde bir araya getirdi.

// SİZİN AVANTAJINIZ

FT Teknoloji
Avantajları

Ekranı Programın Dışına Çıkarma Özelliği

FT Teknoloji'in ekranı programın dışına çıkarma özelliği birden fazla pencere üzerinden işlem yapan yatırımcılar için oldukça kullanışlıdır. Bu sayede her bir pencereyi farklı ekranlara taşıyabilir, hesabınızın ve piyasanın durumunu çok daha rahat kontrol edebilirsiniz.

Kullanımı Kolay Hızlı İşlem Penceresi

Kullanımı kolay Hızlı İşlem Penceresi daha önce görülmemiş hızlarda emirlerin anında gerçekleştirilmesini sağlar. Bu pencerelerin anlaşılır ara yüzü işlem hızınızı artırırken yatırım stratejilerinizi geliştirmeniz için size zaman yaratır. Gördüğünüz fiyata tıklayın ve emriniz anında gerçekleşsin.

FX Spot ve FX Opsiyonları Bir Arada

Tek bir yatırım platformu üzerinden FX Spot ve FX Opsiyon işlemleri yapın ve farklı stratejiler deneme imkânı bulun. Farklı farklı opsiyon stratejileri yaratın ve delta riskten korunma opsiyonlarınızı riskten koruyun. Canlı veriler üzerinden alış/satış yapın ve standart olmayan opsiyon kontratları için RFQ (Request for Quotation - Kotasyon İsteği) fonksiyonunu kullanın.

Emirlerinizi Piyasa Derinliğine Atın

Piyasa derinliğinin yatırımcılar için ne denli önemli olduğunun farkındayız. Bu yüzden yatırımcılara piyasa derinliğinde işlem atabilecekleri yepyeni bir Emir Ekranı hazırladık. Sağ tarafta canlı piyasa derinliğini takip ederken çalışan emirlerinizi yalnızca çift tıklamayla atabilirsiniz. Piyasa derinliğini yukarıdan aşağıya takip ederek emirlerinizin durumunu görebilir ve yeni emirler gönderebilirsiniz.

Her Zaman Riskten Korunun

FT Teknoloji FX Online, yatırımcılara FIFO (İlk Giren İlk Çıkar) ve özelleştirilebilir yatırım seçenekleri arasından istediklerini seçme şansı tanımakta. Dilerseniz tüm pozisyonlarınızda uzun/kısa (riskten korunma) kalabilirsiniz veya isterseniz tercih ettiğiniz pozisyonları elle kapatabilirsiniz. Yine bir diğer seçenek olarak pozisyonlarınızı FIFO kuralına göre düzenleyebilirsiniz.

Teminat Netleme

Yatırımcılar FX Spot ve FX Opsiyonları'yla aynı anda işlem yaparak çeşitli yatırım stratejileri oluşturabilir, opsiyon ve spot teminatları netlendiğinden yatırdıkları miktarlar üzerinden kârlarını en üst düzeye çıkarabilirler. Riske dayalı yaklaşım yatırımların kaldıracını artırırken aynı zamanda yatırımcıların ortaya çıkabilecek riskleri daha kolay gözlemleyebilmelerini sağlamaktadır.

// TECRÜBE, KALİTE, MÜKEMMELLİK

Size Ne Sunuyoruz?

Yazılım Geliştirme Hizmetleri

Özel yazılım geliştirme, ürün tasarımı, kalite güvence ve danışmanlık hizmetleriyle işletmelerin değerlerini yükseltmelerine yardımcı oluyoruz.

Canlı Destek

Platforma gömülü canlı destek özelliğiyle işlem masasına doğrudan ulaşabilir, işlemlerinizle ilgili aklınıza takılan her türlü sorunun cevabına anında ulaşabilirsiniz.

Backoffice Çözümleri

Hesap özetleri, takas oranları ve diğer yatırım işlemleri raporlarını görüntüleyebilir, hesabınızın güvenliğini yönetebilirsiniz. Backoffice çözümleriyle ilgili daha fazla bilgiye bu bölümden ulaşabilirsiniz.

NDF Online'la İşlem Yapın

FT Teknoloji FX Online, 7 farklı NDF kontratıyla işlem yapma imkânı sunmaktadır: USDINR, USDRUB, USDBRL, USDCLP, USDCOP, USDTRY ve EURTRY.

Gelişmiş Grafik Aracı ve Haberler

Piyasaları hızlı ve kolay okunur grafiklerden takip edin. Doğrudan platform üzerinden gelişmiş grafik aracına ulaşın ve en son piyasa haberleri anında ekranınıza gelsin.

İstediğiniz Para Birimiyle İşlem Yapın

Dilediğiniz ana paritelerden herhangi biriyle para yatırabilirsiniz. Platform, bakiyenizi, kâr-zarar durumunuzu ve diğer verileri seçmiş olduğunuz para birimine göre ayarlayacaktır.

Profiliniz Özelleştirin ve Dış Görünümü Değiştirin

Profilinizdeki tüm pencereler platformda farklı ekranlara taşınabilir ve taşıma işlemi sonucunda o ekrana uygun biçimde yerleşir. İstediğiniz pencerenin yerini değiştirin veya çoklu pencerelerle farkı farklı ekranlar yaratın. İstediğiniz pencereyi sürükle bırak yöntemiyle taşıyın ve ekranda belirecek oklara göre dilediğiniz yere yerleştirin.

Dilerseniz çeşitli profil seçenekleri arasından platformun dış görünümünü basit bir ara yüzden son derece detaylı bir görünüme kadar farklı seçeneklerle özelleştirebilirsiniz.

// TEKNOLOJİ ADINA NE VARSA

FX
Online

Şu an piyasada halihazırda onlarca online yatırım sistemi bulunmakta. Ancak bunlardan çok azı yatırımcılara opsiyon işlemleri sunmakta. Bu sistemlerden hiçbiri FT Teknoloji’nin Online Yatırım Sistemi kadar kullanıcı dostu ve yenilikçi değil. Beyaz etiketle iş performansınızı artırın ve gelişmiş online yatırım sisteminin rekabetçi avantajlarından yararlanın.

// Broker Çözümleri

Desteğe mi ihtiyacınız var?

// İLETİŞİM

Bize Ulaşın

Tüm sorularınızı iş günlerinde 24 saat içinde yanıtlamaya çalışıyoruz. Sorularınıza cevap vermekten mutluluk duyarız.

Adres:

Harman Sokak Harmancı Giz Plaza No.5, Levent / İstanbul

E-Posta:

info@ftteknoloji.com.tr

Telefon:

+90 (212) 324 99 74