// TEKNOLOJİ ADINA NE VARSA

Birçok şirket güçlü serverlar ve gelişmiş teknolojiler kullanıyor olsa da son kullanıcılar için durum her zaman aynı olmayabiliyor. Bulundukları konum dolayısıyla hızlı bir internet erişimleri olmayabiliyor veya kullandıkları bilgisayar nispeten eski olabiliyor.

Bu durumda müşterinize verebileceğiniz en iyi, müşterinin imkanı seviyesinde kalıyor. Ancak bunu da aşmanın yolu bulunmaktadır. FT Teknoloji ihtiyaç duyan müşterilerine VPS imkanı sunmaktadır.

// SİZİN AVANTAJINIZ

VPS

Nedir?

Sanal bir sunucu olan VPS (Sanal Özel Sunucu) VDS (sanal tahsisli sunucu) olarak da adlandırılmaktadır. Aslında VPS çoklu internet sitelerine hizmet veren tek bir makineye kurulmaktadır. Tek bir bilgisayarın üzerinden birden çok VPS kurulu olabilir ve her bir VPS’in kullanıcılarının ihtiyaçlarına yönelik farklı işletim sistemleri bulunabilir.

Bahsi geçen sanal sunucu ile müşterinin işlem platformu (Örn: Prodigy) şirketin serverlarına yakın konumlandırılmaktadır, böylece müşterinin herhangi bir gecikme veya yavaşlık yaşamadan işlem imkanı sunulmaktadır.

Bilgi Alın
VPS server imkanlarımız ile ilgileniyorsanız daha fazla bilgi almak için  info@ftteknoloji.com.tr adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

// Broker Çözümleri

Desteğe mi ihtiyacınız var?

// İLETİŞİM

Bize Ulaşın

Tüm sorularınızı iş günlerinde 24 saat içinde yanıtlamaya çalışıyoruz. Sorularınıza cevap vermekten mutluluk duyarız.

Adres:

Harman Sokak Harmancı Giz Plaza No.5, Levent / İstanbul

E-Posta:

info@ftteknoloji.com.tr

Telefon:

+90 (212) 324 99 74