// BİZ KİMİZ?

Teknoloji
Ortağınız FT!

FT Teknoloji, geliştirdiği IT çözümleri sayesinde, finansal kurumlara faaliyette bulundukları alanda etkinlik ve verimlilik kazandırılması anlamında olanak sağlayacak yeni imkanlar yaratmayı kendisine hedef edinmiştir. Özellikle uluslararası para piyasası, borsalar ve benzeri sermaye piyasalarında uzun yıllar tecrübe sahibi olması FT Teknoloji’yi bu alanda rakipsiz kılmaktadır.

FT Teknoloji, uzun yılların getirdiği deneyim ve uluslararası alanda yarattığı işbirliğiyle kurumsal müşterilere sektörün gerektirdiği en son teknolojik hizmeti sunmaktadır. Kurumların, günümüz yoğun rekabet koşullarında rakiplerinden bir adım önde olabilmelerine olanak sağlayabilecek IT bazlı çözümler üretmek büyük önem taşıyor. Bunun bilincinde olan FT Teknoloji, geliştirdiği Backoffice, Online İşlem sistemleri ve diğer kurumsal danışmanlık hizmetleriyle şirketlerin daha az kaynak harcayarak daha fazla kazanmalarına ve rekabetçi koşullarda bir adım önde gitmelerine olanak sağlamaktadır. Ayrıca Finans ve IT dallarında yaratmış olduğu sinerji sayesinde de gelişmiş sistemleri kurumların hizmetine sunmaktadır.

Geliştirilen kurumsal hizmetlerle, şirketlerin kaynaklarının büyük bir kısmını operasyon ve yönetimsel giderlere ayırmaları yerine, kendi ilgi alanlarına odaklanmaları hedeflenerek, böylece müşteri kitlesine daha etkili ulaşmaları sağlanmaktadır. 

// TECRÜBE, KALİTE, MÜKEMMELLİK

Size Ne Sunuyoruz?

Yazılım Geliştirme Hizmetleri

Özel yazılım geliştirme, ürün tasarımı, kalite güvence ve danışmanlık hizmetleriyle işletmelerin değerlerini yükseltmelerine yardımcı oluyoruz.

// NEDEN BİZ?

Teknolojiyi Şimdi
Firmanıza Taşıyın!

FT Teknoloji, geliştirdiği IT çözümleri sayesinde, finansal kurumlara faaliyette bulundukları alanda etkinlik ve verimlilik kazandırılması anlamında olanak sağlayacak yeni imkanlar yaratmayı kendisine hedef edinmiştir. 

Tecrübe

2001 tarihinde kurulan FT Teknoloji, Türkiye'de Finansal Teknoloj alanında öncü şirketlerdendir.

Anında Destek

Eksiksiz çözüm, ek maliyetlerden kurtulun, farklı olun ve size özel danışmanlıkla tanışın.

// İLETİŞİM

Bize Ulaşın

Tüm sorularınızı iş günlerinde 24 saat içinde yanıtlamaya çalışıyoruz. Sorularınıza cevap vermekten mutluluk duyarız.

Adres:

Harman Sokak Harmancı Giz Plaza No.5, Levent / İstanbul

E-Posta:

info@ftteknoloji.com.tr

Telefon:

+90 (212) 324 99 74