// TEKNOLOJİ ADINA NE VARSA

FT Teknoloji destekleyen tüm sistemlerinde çoklu hesap yönetimine ilişkin çözümler sunmaktadır. Bunu kendi ürettiği ürünlerle veya belirli hizmet sağlayıcılar üzerinden sağlamaktadır.

Prodigy yazılımında orta ölçekliden büyük ölçekli profesyonel yatırımcıların veya fon yöneticilerinin müşterileri adına işlem yapabilecekleri iki seçenekleri bulunmaktadır.

// SİZİN AVANTAJINIZ

Fon Yönetim
Sistemleri

FT Broker, para yöneticileri için tek bir erişim merkezinden birden çok müşteriye bağımsız emirler gönderebilecekleri bir terminaldir. Bu seçenekte, bütün alt hesaplar açılır menüden seçilerek görüntülenebilmektedir. Bütün bireysel risk yönetimi bu sayede tüm hesaplar üzerinden ayrı ayrı gerçekleştirilmektedir.

FT Para Yöneticisi (FTMM) ise tüm hesapları öz sermaye bazlı ayırma yöntemine göre tüm hesapları yönetme imkânı sunmaktadır. Tüm risk yönetimi ana hesap (FTMM) üzerinden gerçekleştirilmektedir. Müşterilerin her bir işlemi öz sermayelerine göre dağıtılmaktadır.

FT Teknoloji, Meta 4 platformunda  hem Meta Çoklu Terminal hem de Çoklu Hesap Yönetimi üzerinden PAMM ve MAM hizmetleri sunmaktadır.

Para Yönetimi araçlarına ilişkin daha fazla bilgi almak için info@ftteknoloji.com.tr adresine e-posta gönderebilirsiniz.

// TECRÜBE, KALİTE, MÜKEMMELLİK

Size Ne Sunuyoruz?

Yazılım Geliştirme Hizmetleri

Özel yazılım geliştirme, ürün tasarımı, kalite güvence ve danışmanlık hizmetleriyle işletmelerin değerlerini yükseltmelerine yardımcı oluyoruz.

Çoklu Platform Desteği

MT4 Bridge /MT5 Gateway
FIX Api desteği
Ölçeklenebilir zengin mimari
24/5 Destek

Etkili İşlem Stratejileri

Çok düşük gecikme ile eşleştirme
Akıllı talep yönlendirme
Avantajlı a/b book işlemleri
Gelişmiş Raporlama

FT HUB
Özel Fiyatlandırma

Öncelikli fiyat kaynağı seçimi
Zaman aralığı bazlı fiyat verebilme
Gelişmiş spread düzenleme
Profil düzenleme

// Broker Çözümleri

Desteğe mi ihtiyacınız var?

// İLETİŞİM

Bize Ulaşın

Tüm sorularınızı iş günlerinde 24 saat içinde yanıtlamaya çalışıyoruz. Sorularınıza cevap vermekten mutluluk duyarız.

Adres:

Harman Sokak Harmancı Giz Plaza No.5, Levent / İstanbul

E-Posta:

info@ftteknoloji.com.tr

Telefon:

+90 (212) 324 99 74